Mikulášská nadílka od obce a návštěva Divadla "M"

07.12.2021 13:51

V pondělí, ještě než do školky přijela družina andělů, čerta a Mikuláše, přijela do školky paní starostka s paní tajemnicí a obdarovaly děti sladkostmi, které jim nechal Mikuláš na úřadě, protože v neděli, kdy chodil po obci, školka byla zavřená. Také proto, až v pondělí, do školky zavítalo Divadlo "M" se svou mikulášskou družinou, tedy i s čertem, aby děti podělili o sladké dárečky. Děti si domů odnesly i Protokol o zlobení od čerta a slíbily, že se polepší. Společně jsme si zazpívali vánoční písničky a moc se nám to líbilo, i když slzičky nechyběly. Více ve fotogalerii.

Doporučujeme

Útulné ubytování v soukromí s příjemným venkovním posezením, v blízkosti barokního zámku s výhledem na středověký hrad Buchlov.

Vinařsví Vitis s.r.o. ze Strážnice vyrábí a dodává kvalitní víno z Moravy. Vinařství pěstuje na svých vlastních vinicích širokou paletu na Moravě vysazovaných odrůd vína, jedná se o jak odrůdy bílé tak červené.

Mateřská škola Jeníkov Jeníkov 21
Oldřichov