Vystoupení u stromečku

07.12.2021 13:46

Vážení rodiče, milí hosté, děkujeme všem, že jste se přišli podívat a poslechnout si děti na Slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Reklamní agentura FASTAGENCY naše vystoupení skvěle ozvučila a také zpříjemnila svou písničkou, která právě zde měla premiéru.

Dětem se pásmo písniček a básniček moc povedlo :-) A ohňostroj byl pecka! Děkujeme a těšíme se na příští rok .-)

Více ve fotogalerii.

Doporučujeme

Útulné ubytování v soukromí s příjemným venkovním posezením, v blízkosti barokního zámku s výhledem na středověký hrad Buchlov.

Vinařsví Vitis s.r.o. ze Strážnice vyrábí a dodává kvalitní víno z Moravy. Vinařství pěstuje na svých vlastních vinicích širokou paletu na Moravě vysazovaných odrůd vína, jedná se o jak odrůdy bílé tak červené.

Mateřská škola Jeníkov Jeníkov 21
Oldřichov