Sponzoři

rame group s. r. o. 

Vážený pane Petře Rameši,
 
    dovolte mi, abych Vám jménem svým, ale především jménem všech dětí z MŠ Jeníkov poděkovala za výrobu, zabudování, nátěr a hlavně za financování zábradlí na školkovské zahradě, které velmi pomůže k bezpečnosti dětí. Vážíme si Vaší vstřícnosti a rychlého jednání. Za toto vše Vám patří opravdu VELKÉ DĚKUJEME!!!
Více ve fotogalerii.
 
 


GRAFSTUDIO

Vážený pane Petře Vobořile,
 
    velice Vám tímto děkujeme za sponzorský dar pro naše děti, a to kšiltovky s logem naší školky, které využijeme na našich výletech a akcích. Jsou opravdu úžasné. VELKÉ DĚKUJEME!!! A ke kšiltovkám přibyly trička s logem školky. Vážíme si této spolupráce a znovu mooooc děkujeme!!!
Více ve fotogalerii.
 
 
 
 

MOUNFIELD Teplice

Velice děkujeme firmě MOUNFIELD Teplice, panu Jarošovi, za sponzorský dar v podobě vánoční jedličky. Velice si vašeho daru vážíme a rozzářené oči dětí mluví za vše. DĚKUJEME!!!
Více ve fotogalerii.

Doporučujeme

Útulné ubytování v soukromí s příjemným venkovním posezením, v blízkosti barokního zámku s výhledem na středověký hrad Buchlov.

Vinařsví Vitis s.r.o. ze Strážnice vyrábí a dodává kvalitní víno z Moravy. Vinařství pěstuje na svých vlastních vinicích širokou paletu na Moravě vysazovaných odrůd vína, jedná se o jak odrůdy bílé tak červené.

Kontakt

Mateřská škola Jeníkov Jeníkov 21
Oldřichov
417 24
+420 411 131 071
+420 702 179 434
skolka.jenikov@seznam.cz